20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Noc Sylwestrowa w Przemyślu

Święta Bożego Narodzenia już za nami, a więc czas na Noc Sylwestrową. A gdzie można przywitać nowy, 2020 rok lepiej i huczniej niż na przemyskim Rynku? Zaczynamy o godzinie 21.30!

W programie wydarzenia m.in. koncert zespołu MUS oraz gwiazdy wieczoru, czyli  zespołu ŁZY. O północy niebo nad Przemyślem rozświetli pokaz iluminacji pirotechnicznej, a życzenia noworoczne złoży mieszkańcom Prezydent Miasta Przemyśla.

 

Szanowni Państwo!

Z przykrością natomiast informujemy, że w związku z niedostatecznymi warunkami technicznymi na stoku narciarskim impreza, która miała rozpocząć się o godzinie 9:00, niestety, NIE ODBĘDZIE SIĘ...

 

W ciągu kilku ostatnich dni pracownicy Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji robili wszystko, by naśnieżyć stok na Zniesieniu. Wielogodzinne starania nie przyniosły pożądanego efektu. Pogoda wygrała i nie udało się wystarczająco przygotować tras narciarskich na sylwestrową jazdę.

 

Zapraszamy wszystkich Państwa o godzinie 21.30 na Rynek Starego Miasta, gdzie wystąpią dla Was Mus! i Łzy! Do zobaczenia!

 

Sylwester.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 29-12-2019 21:43
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 30-12-2019 23:32