15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Medalowe małżeństwa. Pięć par z Przemyśla świętowało Złote Gody

Pięć par małżeńskich z Przemyśla świętowało dziś (19 grudnia br.) jedno z najpiękniejszych w swoim życiu wydarzeń, jakim bezdyskusyjnie jest Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

 

W sali reprezentacyjnej Przemyskiej Biblioteki Publicznej odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Przemyślu Urszulą Golec wręczyli Szacownym Jubilatom medale nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

 

fot_A_Czereba (1).jpeg

 

Prezydent Miasta Wojciech Bakun, składając Jubilatom najserdeczniejsze życzenia, wyraził ogromny podziw dla świętujących.

- Jesteście Państwo pięknym wzorem dla młodych pokoleń. Jesteście żywym przykładem na to, że jednak się da… Że nawet, jeśli czasem przychodzą trudniejsze chwile, to przez życie można przejść razem. I na pewno, kiedy wracacie Państwo do swoich wspomnień, za każdym razem ich puentą jest to: że było warto – powiedział Prezydent Miasta.

 

fot_A_Czereba (5).jpeg

 

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego świętowali:

Czesława i Stanisław Pietruszyńscy

Halina i Władysław Gradowscy

Krystyna i Adam Majgierowie

Bronisława i Wincenty Podlachowie

Justyna i Zbigniew Łąka

 

 

fot_A_Czereba (15).jpeg

 

Szanowni Państwo,

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Wam przepięknej rocznicy. Stanowicie doskonały wzór do naśladowania dla wszystkich młodych, którzy dopiero zaczynają swoją wspólną drogę. Pół wieku razem, to ogromny powód do dumy i satysfakcji nie tylko dla Państwa, ale również dla Waszych najbliższych.

Życzymy Państwu, abyście w zdrowiu i szczęściu przeżywali następne jubileusze i żeby wszystkie Wasze wspólne chwile były radosne i pozbawione wszelkich trosk.

 

 

Tekst i zdjęcia: Agata Czereba

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 19-12-2019 15:43