16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Święta tuż, tuż… czyli Mikołaj w Przemyślu” – Znowu? Tak! Zapraszamy na spektakl Teatru S.A.N.

Święta tuż, tuż… a w krainie Mikołaja coraz mniej pracy. Coraz mniej listów od dzieci dociera na koło podbiegunowe do Laponii. I nie jest to wina poczty… Dzieci po prostu przestają wierzyć w Mikołaja. Zatroskane elfy podejmują plan uwiarygodnienia postaci swojego szefa i wysyłają go do… Przemyśla. Jego zadaniem jest potwierdzenie swojej „prawdziwości” mieszkańcom miasta i jednej, szczególnie upartej dziewczynce. Jaki będzie finał świątecznej opowieści? Zapraszamy całe rodziny na Zamek Kazimierzowski, na bajkę familijną przemyskiego Teatru S.A.N. we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym. Do zobaczenia!

 

„Święta tuż, tuż… czyli Mikołaj w Przemyślu” bajka w wykonaniu aktorów Teatru S.A.N.

 

– 19 grudnia br. – godzina 18.00 – Zamek Kazimierzowski w Przemyślu –


Zapraszamy!

 

19-12-2019-bajka-SAN-Mikołaj-w-Przemyślu gł.jpeg

 

Scenariusz i reżyseria: Rafał Paśko, występują: Magdalena Gromek, Karolina Kozioł, Weronika Orłów, Gabriela Siwak, Julia Słociak, Michał Józefaciuk i Rafał Paśko, dźwięk: Jakub Wróbel, światło: D. Wrotny / M. Geneja / D. Zaleski / G. Gajdzik, organizatorzy:
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK oraz Teatr S.A.N. w Przemyślu.

 

19-12-2019-bajka-SAN-Mikołaj-w-Przemyślu.jpeg


 

*Bilety w cenie 10 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82, online na KupBilecik.pl oraz na godzinę przed bajką na Zamku Kazimierzowskim.

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 18-12-2019 09:19