19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Puchar jest nasz, ten puchar nam się należy...

Nasze Orły (UKS Orlik Przemyśl) z 2009 rocznika w niedzielę 08 grudnia wystąpiły na II Mikołajkowym turnieju o puchar Wójta Gminy Żołynia w Leżajsku, wygrywając puchar, nagrody i vouchery na zakup sprzętu sportowego.

Zawodnicy Orlika wygrali turniej w Leżajsku, w którym grano systemem każdy z każdym. Wygrywamy 3 mecze, jeden remisujemy i jeden przegrywamy, co daje nam pierwsze miejsce, w gronie bardzo wymagających przeciwników. Dodatkowo, Oskar Baniecki otrzymuje nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika turnieju. Mieliśmy dobre momenty przeplatane błędami indywidualnymi, po których traciliśmy bramki. Na pewno większa skuteczność pozwoliłaby nam spokojniej oczekiwać ostatniego gwizdka turnieju i zapewne wyglądało by to lepiej, dochodziliśmy do wielu sytuacji podbramkowych, lecz brakowało wykończenia.

lez1.jpeg
Zbieramy kolejne doświadczenie i ruszamy dalej, to dopiero początek halowego sezonu, pierwszy turniej, teraz eliminacje do Halowych Mistrzostw Polski. Pracujemy i mamy nadzieję, że po eliminacjach 21 grudnia w Brzozowie, spotkamy się z najlepszymi w roczniku 2009 już 3 lutego 2020r. w Arłamowie

lez.jpeg

Wyniki:
UKS Orlik Przemyśl 0:2 Sokół Nisko
UKS Orlik Przemyśl 1:0 Orzełek Przeworsk ⚽G. Młodziński.
UKS Orlik Przemyśl 2:2 Sokół Sokołów Młp.⚽⚽G. Młodziński.
UKS Orlik Przemyśl 3:1 Błękit Żołynia ⚽⚽ Sz.Seryło⚽O. Baniecki
UKS Orlik Przemyśl 6:2 Sparta Leżajsk ⚽⚽G.Młodziński,⚽⚽O.Baniecki,⚽S.Pająk,⚽ N. Zimoń.

Skład: Oskar Sienkiewicz, Oskar Januszke, Oskar Baniecki, Szymon Seryło, Sebastian Pająk, Gracjan Młodziński, Natan Zimoń.
Dziękujemy za zaproszenie i super sprawne przeprowadzenie zawodów, poczęstunek dla zawodników oraz rodziców.

lez2.jpeg

tekst i zdjęcia:Henryk Łaskarzewski

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 16-12-2019 10:48