16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W tym tygodniu ruszają przemyskie lodowiska

Jak już informowaliśmy, 13 grudnia miłośnicy jazdy na łyżwach będą mogli rozpocząć sezon na lodowisku mBanku przy Placu Niepodległości. Trwają ostatnie prace, które pozwolą bezpiecznie, także przy sztucznym świetle i muzyce korzystać z tej nowej ślizgawki w centrum miasta. Startujemy już o 10.00. W niedzielę 15 grudnia planowane jest również uruchomienie sztucznego lodowiska przy ul. Sanockiej, zarządzanego przez Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Nowością jest zamontowanie nad lodowiskiem dachu, który pozwoli korzystać z lodowiska także podczas deszczu i przy dodatnich temperaturach.

Z lodowiska mBanku będzie można korzystać codziennie od 13 grudnia 2019 r. do 24 lutego 2020 r.
Nie macie swoich łyżew? Możecie je wypożyczyć na miejscu za jedyne 1 zł, jeśli za wypożyczenie zapłacicie kartą mBanku, lub za 6 zł jeśli takiej karty nie macie. Dodatkowo w obrębie lodowiska będzie serwowana kawę – analogicznie do łyżew za 1 zł dla klientów, którzy zapłacą kartą mBanku i za 6 zł, dla pozostałych osób
W soboty na lodowisku odbywać się będzie nauka jazdy pod okiem instruktora! (o szczegółowe informacje na temat nauki jazdy pytajcie obsługę lodowiska).

Wszystko przy dobrej muzyce i w samym centrum miasta.

Zapraszamy codziennie od godz. 10-20 z wyjątkami:
Wigilia – godz. 10-15
1 dzień świąt Bożego Narodzenia i Nowy Rok – nieczynne

lodowisko_2.jpeg

lodowisko_1.jpeg

W niedzielę 15 grudnia rusza także zarządzane przez POSiR lodowisko przy ul. Sanockiej. Zapraszamy od 9:00! Jeśli ktoś nie posiada łyżew to zapraszamy do naszej wypożyczalni - jednorazowe wypożyczenie 7 zł.

lodowisko_Sanocka.jpeg

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 12-12-2019 16:06
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 13-12-2019 14:44