17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpłatne zajęcia z żeglarstwa w Przemyślu? Tak! Róża Wiatrów zaprasza do zapisów

Przemyskie Stowarzyszenie Róża Wiatrów już od 2015 roku prowadzi w przedszkolach i szkołach zajęcia na temat edukacji żeglarskiej i bezpiecznego przebywania nad zbiornikami wodnymi. Zajęcia są nie tylko bezpłatne, ale i ogólnodostępne. Wystarczy tylko zgłosić szkołę lub przedszkole - telefonicznie pod numerem telefonu: 530 101 131 lub mailowo na adres .

 

Podczas zajęć dzieci dowiedzą się wszystkiego na temat żeglarstwa - zwłaszcza tego dla najmłodszych w klasie Optimist, nauczą się jak bezpiecznie przebywać nad zbiornikami wodnymi, poznają indywidualne środki ratunkowe, tj. kamizelki asekuracyjne, regatowe, ratunkowe, a także pneumatyczne, które (w razie potrzeby) będą mogły same uruchomić.

 

P1010298 - Kopia.jpeg

 

Ponadto nadal trwa nabór dzieci do Szkółki Żeglarskiej Optimist - dla dzieci w wieku 6 - 9 lat. Zajęcia odbywają się w środy o godzinie 17:00 w II Liceum Ogólnokształcącym, ale także na basenie, w hali sportowej, a nawet w kręgielni, czy parku trampolin w Rzeszowie (a od wiosny również na akwenach wodnych).  Zajęcia są ogólnodostępne i bezpłatne, jedyne wymaganie to systematyczność uczęszczania. Więcej na temat prowadzonych zajęć znajdziecie Państwo na stronie stowarzyszenia: www.roza-przemysl.pl w zakładce Optimisty. 

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 10-12-2019 11:02