5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Udekorujmy wspólnie choinkę na przemyskim Rynku

W ubiegłym tygodniu w sercu Przemyśla stanęła piękna, ogromna choinka. Drzewko, zdobiące Rynek Starego Miasta rozświetlił podczas wczorajszej (8 bm.) parady – jej gość specjalny, uwielbiany przez wszystkich – Święty Mikołaj.

 

Choć ten zielony, pachnący lasem symbol Bożego Narodzenia nie potrzebuje wiele, by wywołać zachwyt, postanowiliśmy jeszcze piękniej go ozdobić. I właśnie z tej okazji chcielibyśmy zaprosić mieszkańców nadsańskiego grodu – małych, dużych… uczniów, przedszkolaków i seniorów do wspólnego udekorowania naszej choinki świątecznymi (własnoręcznie wykonanymi!) ozdobami.

 

fot. Agata Czereba (2).jpeg

 

♦ Choinka już czeka… A my zapraszamy Państwa w niedzielę, 15 grudnia o godzinie 16.00! Spotkajmy się przy naszym wspólnym bożonarodzeniowym drzewku… Razem poczujmy magię zbliżających się świąt. Do zobaczenia! ♦

 

 

 

 

Szanowni Kierowcy!

Urząd Miejski we współpracy z Przemyską Biblioteką Publiczną przygotował dla zmotoryzowanych mieszkańców naszego miasta oraz turystów biorących udział w wydarzeniu dodatkowe (bezpłatne) parkingi. Zachęcamy do pozostawienia swojego auta w jednym z niżej wymienionych miejsc:

 

Czekają na Was:

  • parking znajdujący się na terenie Przemyskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Grodzkiej 8 ► ZOBACZ NA MAPIE (czynny 14 i 15 grudnia br. w godzinach 10.00 – 18.30)

 

  • parking Urzędu Miejskiego mieszczącego się przy ul. Wodnej 11 (za budynkiem) ► ZOBACZ NA MAPIE (czynny 14 i 15 grudnia br. w godzinach 10.00 – 18.30)

 

fot. Agata Czereba (3).jpeg

 

tekst i zdjęcia: Agata Czereba

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 09-12-2019 15:27
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 09-12-2019 15:39