15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyjątkowi Mikołaje z wizytą u małych pacjentów przemyskiego szpitala

Mikołajki – dzień na który nasze pociechy z niecierpliwością czekają przez cały rok. Choć właściwie… czy na pewno tylko nasi najmłodsi z zaciekawieniem (lub nadzieją) zaglądali dziś rano pod poduszkę…?

 

Niestety są dzieci, które zamiast cieszyć się dziś beztroską zabawą, musiały spędzić ten – jeden z najradośniejszych dni w roku w szpitalu. I właśnie do nich udali się dziś (6 grudnia br.) Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun, Wiceprezydent Bogusław Świeży i Kierownik Biura Prezydenta Maciej Wolański. Panowie, którym towarzyszyli p.o. Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu Barbara Stawarz oraz Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Maciej Kamiński odwiedzili maluchy, którym uśmiech, dobre słowo i miły upominek były szczególnie potrzebne…

 

fot. Agata Czereba (2).jpeg

 

Wyjątkowi Mikołaje sprawili najmłodszym pacjentom Szpitala w Przemyślu wiele radości. Kolorowe maskotki i pyszne słodkości w mig rozpromieniały urocze buzie.

 

 

Wszystkim milusińskim przebywającym na  oddziałach dziecięcych w przemyskim szpitalu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, niegasnącego uśmiechu i pewności, że Święty Mikołaj pamięta o nich zawsze.

 

 

 

Tekst i zdjęcia: Agata Czereba

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 06-12-2019 17:31
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 06-12-2019 17:40