6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konferencja prasowa Prezydenta Miasta Przemyśla [WIDEO]

Za nami kolejna z zapowiadanych wcześniej, cyklicznych konferencji prasowych Prezydenta Miasta Przemyśla. 5 grudnia br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyło się spotkanie, którego kluczowymi tematami były: niedawno uruchomiona internetowa strona inwestycyjna www.invest.przemysl.eu oraz zbliżający się wielkimi krokami Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy i nierozerwalnie z nim związana - pierwsza w historii nadsańskiego grodu Wigilia Miejska na przemyskim Rynku.

 

Podczas spotkania Prezydentowi Wojciechowi Bakunowi towarzyszyli współorganizatorzy Wigilii Miejskiej – Starosta Przemyski Jan Pączek oraz Zastępca Dyrektora Caritas Archidiecezji Przemyskiej ks. Paweł Konieczny. Ponadto w konferencji udział wzięli: Naczelnik Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Lucyna Pluta, Naczelnik Wydziału Gospodarki Lokalowej Lucyna Sarosińska i Naczelnik Wydziału Promocji i Kultury UM w Przemyślu Janusz Łukasiewicz.

 

Konferencja była transmitowana „na żywo” na Przemyskim Serwisie Informacyjnym. Wszystkich, którzy nie śledzili transmisji na facebooku, serdecznie zapraszamy do obejrzenia jej na naszej stronie.

 

 

 

 

Kolejna konferencja, podczas której poruszone zostaną ważne dla mieszkańców tematy, już za dwa tygodnie (19 grudnia br.).

 

 

 

zdjęcia: Agata Czereba

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 05-12-2019 11:58
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 05-12-2019 12:24