15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mikołaj na scenie - muzycznie i bajkowo

Święty Mikołaj przybędzie do Przemyśla nie tylko w Wielkiej Paradzie Mikołajowej, ale także w koncercie Przemyskiego Big Bandu oraz Przemyskich Smyczków, a także w bajce w wykonaniu aktorów S.A.N. Na te wydarzenia 6 i 7 grudnia zapraszają wykonawcy i Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek".

6 grudnia 2019 r. godz. 18.30 – koncert „Mikołajkowy” – Przemyski Big Band i Przemyskie Smyczki pod dyrekcją Antoniego Gurana oraz soliści: Maria Feduniewicz, Kamila Klein, Paulina Muzyczka, Estera Szamli, Kacper Bator

Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego, bilety w cenie 20 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82, online www.kupbilecik.pl na oraz bezpośrednio przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

Koncertowi towarzyszyć będzie kwesta i kiermasz świąteczny na rzecz Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego „BETANIA”. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest Rycerskie i Szpitalne Bractwo Św. Łazarza z Jerozolimy – Stowarzyszenia Katolickie.  

koncert mikołajkowy.jpeg


7 grudnia 2019 r. godz. 15.00 i 17.00 – „Święta tuż, tuż… czyli Mikołaj w Przemyślu” bajka w wykonaniu aktorów S.A.N.

Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego, bilety w cenie 10 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82, online www.kupbilecik.pl ,a także na godzinę przed bajką na Zamku Kazimierzowskim.

Święta tuż, tuż… a w krainie Mikołaja coraz mniej pracy. Coraz mniej listów od dzieci dociera na koło podbiegunowe do Laponii. I nie jest to wina poczty… Dzieci po prostu przestają wierzyć w Mikołaja. Zatroskane elfy podejmują plan uwiarygodnienia postaci swojego szefa i wysyłają go do… Przemyśla. Jego zadaniem jest potwierdzenie swojej „prawdziwości” mieszkańcom miasta i jednej, szczególnie upartej dziewczynce. Jaki będzie finał świątecznej opowieści? Zapraszamy całe rodziny na Zamek Kazimierzowski, na bajkę familijną przemyskiego Teatru S.A.N. we współpracy z II Liceum Ogólnokształcącym. Do zobaczenia!

scenariusz i reżyseria
Rafał Paśko
występują
Magdalena Gromek, Karolina Kozioł, Weronika Orłów, Gabriela Siwak, Julia Słociak, Michał Józefaciuk i Rafał Paśko
dźwięk
Jakub Wróbel
światło
D. Wrotny / M. Geneja / D. Zaleski / G. Gajdzik
organizator
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK oraz Teatr S.A.N. w Przemyślu

plakat-bajka-7-12-2019-teatr-s.an_._845_x_1250-768x1086.jpeg

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 04-12-2019 10:55
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 04-12-2019 10:55