19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jedzie już… Święty Mikołaj jest tuż, tuż… - zapraszamy na Wielką Paradę Mikołajową!

Grudzień. Jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Za oknem pierwsze płatki śniegu, na parapecie listy do Świętego Mikołaja. W listach… Małe i wielkie prośby, marzenia, życzenia…

 

Podobno dzieciństwo trwa dopóty, dopóki wierzymy, że Święty Mikołaj naprawdę istnieje. I przecież każdy – bez względu na wiek chciałby jak najdłużej ufać, że ten ciepły, brodaty właściciel pięknych sań i stada reniferów, da się kiedyś przyłapać na chowaniu prezentów pod choinką…

 

fot. Agata Czereba (48).jpeg

 

Na szczęście w Przemyślu nie musimy robić zasadzek na Mikołaja. Święty od wielu lat z radością odwiedza naszych najmłodszych (i tych zupełnie dorosłych) mieszkańców. A my… Aby podkreślić wagę wyjątkowego gościa, na jego cześć organizujemy barwną i radosną Paradę Mikołajową.  Tak będzie i tym razem… Święty Mikołaj potwierdził nam już swój przyjazd. 8 grudnia powitamy go wspólnie na Rynku Starego Miasta.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. W najbliższą niedzielę o godzinie 16.00 będziemy świadkami wspaniałego widowiska. Organizatorzy dorocznej Parady Mikołajowej dołożyli wszelkich starań, by tegoroczna wizyta ulubionego (nie tylko dzieci)  Świętego, była zapamiętana na długo.

 

 

W programie wydarzenia znajdziecie między innymi:

 

godz. 15.15 -  scena plenerowa - Konkurs dla dzieci

 

godz. 16.00 - scena plenerowa – występ Zespołu „Szarotki” z 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich

 

godz. 16.15 – scena plenerowa – wspólnie z zespołem wokalnym ze Szkoły Podstawowej nr 15 przywitamy Świętego Mikołaja piosenką „Człap, człap, idzie już…”

 

około godziny 16.20 – Święty Mikołaj wjedzie na płytę przemyskiego Rynku, a potem… czekają nas same niespodzianki.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

8-12-2019-plakat-M-2019-2_845_x_1250.jpeg

 

Tekst i zdjęcia: Agata Czereba

 

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 04-12-2019 10:17
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 04-12-2019 10:54