6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UKS Orlik Przemyśl w I lidze podkarpackiej!!!

W krótkim telegraficznym skrócie można powiedzieć, że zespół  UKS Orlika Przemyśl znakomicie się spisał i osiągnął ogromny sukces awansując do I ligi podkarpackiej trampkarzy mł.. Jest to najwyższa klasa rozgrywkowa w tej kategorii wiekowej w rozgrywkach organizowanych przez PZPN. Chłopcy z Dworskiego będą rywalizowali z najlepszymi klubami na Podkarpaciu, oraz włączą się  w walkę  o awans do CLJ, a tym samym o tytuł Mistrza Polski. Ciężka praca, zaangażowanie się całej drużyny oraz fachowość sztabu trenerskiego, dało długo oczekiwany awans ,na który składało się 14 meczy, z czego chłopcy wygrali 8 spotkań, zremisowali 4 i tylko dwa razy musieli uznać wyższość rywala. Nie przegrali spotkania na tzw. „ Orlik Arenie”.  Najwięcej goli, bo po 8 ustrzelili chłopcy: Jacek Pudlik i Karol Puzacz, brawo. W całym sezonie jesiennym zespół reprezentowało 21 chłopów dwóch roczników 2006 i 2007, którymi znakomicie „dyrygował” trener Krzysztof Frankiewicz przy „akompaniamencie” swojego świetnego asystenta Pawła Kazimira. Autorzy historycznego  sukcesu ; w górnym rzędzie od lewej : Dominik Antochów, Kamil Skalski, Wojciech Hiszpan, Paweł Palko, Jakub Ziobro, Kamil Beńko, Piotr Szykuła, Radosław Kołodziej, Kacper Pacławski.
Środkowy rząd od lewej: Krzysztof Frankiewicz(Trener), Max Woronin, Gracjan Zajączkowski, Brajan Sromek, Dawid Adamski, Jacek Pudlik, Aleks Baniecki, Nazar Woronin, Filip Kupiec, Paweł Kazimir (Trener).
Dolny rząd od lewej: Daniel Kopyłow, Karol Ochman, Kacper Koptyński, Paweł Czapka, Oliwier Prajzner, Dominik Serwański, Karol Puzacz, Kacper Pisz. Na zdjęciu brakuje Jakuba Jarocha oraz Jakuba Hrycelaka.

UKS Orlik Przemyśl jest jedynym klubem w Przemyślu, oraz w całym Okręgu Jarosław , której drużyna zagra na wiosnę w pierwszej lidze podkarpackiej . Zapraszamy zdolnych chłopaków do dołączenia do naszego klubu , a firmy i osoby prywatne do wspierania w różnej formie naszych piłkarzy w realizacji ich pasji …..bo warto pomagać w szczytnym celu…

Opublikował: Paweł Bugera | Data publikacji: 02-12-2019 13:01