4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyska policja wzbogaciła się o dwa radiowozy [ZDJĘCIA]

Dwa nowe pojazdy trafiły do policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Oznakowany Hyundai i30 kombi służyć będzie funkcjonariuszom przemyskiej drogówki, natomiast Kia Sportage (silnik benzynowy, 170 KM) wesprze pracę policjantów z posterunku mieszczącego się w podprzemyskiej Żurawicy.

 

fot. Agata Czereba (3).jpeg

 

Oficjalne przekazanie aut odbyło się rankiem, 27 listopada br. na placu przy przemyskiej komendzie. Na uroczystość zaproszeni zostali Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun, Starosta Przemyski Jan Pączek, Wójt Gminy Żurawica Tomasz Szeleszczuk, Wójt Gminy Orły Bogusław Słabicki oraz Kapelan przemyskiej policji ksiądz prałat Janusz Mączka, który poświęcił pojazdy. Obecność Panów nie była przypadkowa, bowiem samochody zostały kupione z funduszy policji oraz ze środków przekazanych przez samorządy na Fundusz Wsparcia Policji.

 

fot. Agata Czereba (18).jpeg

 

Nowe radiowozy już od dzisiaj pomagają policjantom w zapewnieniu bezpieczeństwa mieszkańcom Przemyśla i gmin ościennych.

 

 

 

Tekst i zdjęcia: Agata Czereba

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-11-2019 15:28
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl