0 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert zespołu DOC. – czyli rockowe brzmienia na Zamku Kazimierzowskim! Zapraszamy!

Czy dwóch lekarzy – neurolog i gastroenterolog/internista – wraz z zawodowymi muzykami (gitarzystą, klawiszowcem i perkusistą) mogą stworzyć niezwykły projekt muzyczny?

I wreszcie - czy ich muzyka, której podstawą są rockowe i blues-rockowe brzmienia, zgrabnie okraszone elementami R’n’B potrafi porwać tłumy? Przekonajcie się sami!

 

Już w najbliższy piątek, 29 listopada o godzinie 19.00 na deskach Zamku Kazimierzowskiego wystąpi zespół DOC.

Musicie ich usłyszeć!

 

koncert DOC.jpeg

 

Projekt DOC. powstał latem 2014 roku z inicjatywy dwóch… lekarzy z Łańcuta - neurologa Konrada Bauma i gastroenterologa/internisty Tomasza Ryznara. Pomimo tak odpowiedzialnej i czasochłonnej pracy, obaj muzycy mają za sobą spore doświadczenie i historię muzyczną z niemałymi sukcesami.

Do lekarzy dołączyli zawodowi muzycy z Podkarpacia: Witold Drapała - instrumenty klawiszowe, Kacper Radek - gitara oraz Filip Łukaszewicz - perkusja. Zespół jest mocno rozpoznawalny muzycznie, ponieważ w takim krótkim czasie wypracował już własny styl i brzmienie oparte na rocku i blues-rocku z elementami R’n’B .

Wiosną 2016 r. odbyła się premiera pierwszego singla DOC-a pt. „Dom”. 10 lutego 2017 r. odbyła się premiera pierwszej płyty DOC. pt. „Dla kilku chwil”, a wraz z nią promujący płytę teledysk do utworu „Pozwól mi”. Od 2017 r. DOC. „grany” jest regularnie na antenie Polskiego Radia Rzeszów oraz innych rozgłośni Podkarpacia. Początkiem roku 2018 zespół wygrał prestiżowy plebiscyt Radia Rzeszów - WERBEL’2017. Debiutancka płyta DOC-a okrzyknięta została jako ta najlepsza spośród twórców Podkarpacia w 2017 r., zaś nagrodą był między innymi koncert finałowy przed Rayem Wilsonem w rzeszowskim Klubie LUKR oraz nagranie kolejnej płyty w Studio Radia Rzeszów.

W maju zespół wystąpił w programie Dzień Dobry TVN z utworem „Moje Miejsce”. Wiosną tego roku miała miejsce premiera nowego singla pt. „Spalony”. Teledysk do utworu stworzył i wyreżyserował znany warszawki reżyser Maciej „ARCHON” Michalski – laureat wielu międzynarodowych nagród, współpracujący m.in. z Justyną Steczkowską.

 

 

Skład zespołu:
Konrad Baum – wokal, gitara
Tomasz Ryznar – bas
Witold Drapała – instrumenty klawiszowe
Kacper Radek – gitara
Filip Łukaszewicz – perkusja

 

 

 

*Bilety w cenie 15 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82, online na kupbilecik.pl oraz bezpośrednio przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim.

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 26-11-2019 15:25