22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Niech Plac Rybi się ożywi! Rozpoczynamy drugi etap konsultacji. Przed nami Spacer Badawczy. ZAPRASZAMY!

Zakończyliśmy pracę punktu konsultacyjnego, który był pierwszą z technik przewidzianych w procesie pogłębionych konsultacji społecznych jakie prowadzi Biuro Rozwoju Miasta Przemyśla.

 

Początkiem listopada, w dniach od 4 do 8 bm. zaprosiliśmy Państwa -  mieszkańców naszego miasta do odwiedzenia punktu konsultacyjnego „Niech Plac Rybi się ożywi!”, mieszczącego się na placu przed gmachem Urzędu Miejskiego w Przemyślu przy ulicy Ratuszowej 1 (dawna szkoła – gimnazjum).  Punkt ów był pierwszą z technik przewidzianych w procesie pogłębionych konsultacji społecznych jakie prowadzi Biuro Rozwoju Miasta Przemyśla.  Przez pięć dni, od godziny od 12.00 do 16.00 zachęcaliśmy przemyślan do zapoznania się z założeniami procesu planistycznego i konsultacyjnego, do zgłaszania swoich uwag i dzielenia się z nami swoimi pomysłami. W pierwszym etapie konsultacji wzięło udział łącznie 290 osób. Szczegółowe posumowanie znajduje się ► TUTAJ.

 

 

 

 

Tymczasem… Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na kolejny etap konsultacji „Niech Plac Rybi się ożywi!”.

 

Spacer Badawczy jest kolejną techniką konsultacyjną realizowaną  w ramach rozszerzonych konsultacji społecznych do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Stare Miasto I.

 

Celem spaceru badawczego będzie spojrzenie na przestrzeń z perspektywy jej użytkowników oraz ekspertów i specjalistów, identyfikacja problematycznych miejsc i sytuacji, zebranie oczekiwań i pomysłów na rozwój badanego terenu.

 

 

Spacer odbędzie się w piątek, 29 listopada br. o godzinie 14.00.

Zbiórka w budynku UM przy ul. Ratuszowej 1 (dawne gimnazjum, parter, sala nr 11)

Do zobaczenia!

 

SPACER BADAWCZY gł.jpeg

 

Konsultacje są wynikiem udziału miasta Przemyśla w projekcie "Szkoła świadomego planowania przestrzennego 2.0", dzięki któremu pozyskano fundusze na ich przeprowadzenie.

 

SPACER BADAWCZY plakat.jpeg

 

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 22-11-2019 09:17
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 22-11-2019 09:23