5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Hollywood za moim domem

Podkarpacka Komisja Filmowa zaprasza uczniów szkół średnich z terenu województwa podkarpackiego do udziału w konkursie Hollywood za moim domem. Spójrz filmowym okiem na swoją okolicę, zaproponuj intrygujące lokacje filmowe i zdobądź nagrody! Zgłoszenia można wysłać jeszcze do 30 listopada.

Celem konkursu jest zachęcenie młodzieży do kreatywnego myślenia i spojrzenia na swoją najbliższą okolicę filmowym okiem. Zadaniem uczestnika jest odnalezienie i sfotografowanie ciekawych miejsc, które w przyszłości mogą służyć jako przestrzeń do realizacji scen filmowych. Interesują nas wszystkie lokacje, które w nieoczywisty sposób się wyróżniają, są powszechnie nieznane, intrygujące, a ich estetyka i klimat są atrakcyjne dla kamery: mogą to być ruiny budynków, mroczne korytarze, imponujące plenery, itp. Najlepsze propozycje z całego województwa zostaną nagrodzone, a prace o wysokim potencjale filmowym będą włączone do bazy lokacji Podkarpackiej Komisji Filmowej.

Hollywood-poziom.png

PDFregulamin_konkursu.pdf

DOCformularz_zgloszeniowy.doc

Patronat honorowy nad konkursem objął Podkarpacki Kurator Oświaty.

W razie wszelkich pytań dotyczących konkursu bądź jego Organizatora zapraszamy do kontaktu: Jagoda Mazepa, tel.: +48 662 630 268,

adres e-mail:.

publikacja: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 19-11-2019 11:47
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 19-11-2019 13:54