12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na nową internetową stronę inwestycyjną

Zapraszamy wszystkich inwestorów do skorzystania z nowej strony internetowej uruchomionej specjalnie dla ich potrzeb. Zasadniczą jej częścią jest mapa, na której prezentujemy naszą ofertę dotyczącą terenów inwestycyjnych, a także działek oraz lokali użytkowych i mieszkalnych na sprzedaż.

Strona Przemyśl i zainwestuj to przejrzysty i prosty sposób na promowanie oferty nieruchomości miejskich. Do tej pory tych ważnych informacji należało szukać w kilku miejscach na stronie internetowej lub Biuletynie Informacji Publicznej i nadal będą się one tam znajdować, ale nowa strona pozwala na znalezienie ich w jednym miejscu. Chcemy w ten sposób dotrzeć zarówno do tych większych inwestorów, którzy zamierzają w Przemyślu budować, bądź rozwijać swoje firmy, jak i tych indywidualnych zainteresowanych wynajęciem lokalu użytkowego lub budowaniem domu dla swojej rodziny. Poprzez „kliknięcie” na wybranej na mapie ofercie poznacie nie tylko lokalizację oferty, ale także podstawowe informacje o nieruchomości i kontakt do urzędników, którzy pozwolą poznać jej szczegóły, a w przypadku ogłoszenia przetargu lub licytacji, także treść tego ogłoszenia.

inwest.jpeg

Na mapie znajdują się także zaznaczone lokalizacje najważniejszych punktów handlowych i usługowych, obiektów użyteczności publicznej, obiektów turystycznych, placówek kultury i oświaty oraz wiele innych. Przedstawiamy tutaj także np. ofertę hal i magazynów przemyskich przedsiębiorców. baza będzie stale powiększana, aktualizowana i uzupełniana.

Chcąc dotrzeć do jak największej grupy zainteresowanych miejską ofertą nieruchomości przygotowaliśmy również specjalny profil na najbardziej znanym portalu społecznościowym, pod nazwą Nieruchomości miejskie Przemyśl który pozwoli na bieżące śledzenie aktualnych przetargów ogłaszanych przez nasz Urząd. Zachęcamy do polubienia i śledzenia na bieżąco naszej oferty!

publikacja: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 07-11-2019 14:42