2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

O opłatach za śmieci, o zabawie Sylwestrowej i o innych ważnych sprawach – Konferencja prasowa Prezydenta Miasta Przemyśla [WIDEO]

7 listopada br. w Urzędzie Miejskim w Przemyślu odbyła się pierwsza z cyklicznych (codwutygodniowych) konferencji prasowych Prezydenta Miasta Przemyśla. Konferencja miała charakter otwarty, jednak wiodącymi tematami były: szeroko rozumiana gospodarka odpadami oraz zbliżający się wielkimi krokami koniec roku i związana z nim zabawa Sylwestrowa.

 

Podczas spotkania Prezydentowi Wojciechowi Bakunowi towarzyszyli Dyrektor Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek Renata Nowakowska oraz Naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Przemyślu Karol Wilk.

 

Konferencja była transmitowana „na żywo” na Przemyskim Serwisie Informacyjnym. Wszystkich, którzy nie śledzili transmisji na facebooku, serdecznie zapraszamy do obejrzenia jej na naszej stronie.

 

flim_play_1.jpeg

 

 

Kolejna konferencja, podczas której poruszone zostaną ważne dla mieszkańców tematy, już za dwa tygodnie (21 listopada br.).

 

 

 

fot. Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl