2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Służymy Niepodległej” – 5. Batalion Strzelców Podhalańskich zaprasza do wspólnego świętowania

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, 10 listopada br. o godz. 15.00 wszyscy zaśpiewajmy Pieśń Reprezentacyjną Wojska Polskiego, czyli „Marsz Pierwszej Brygady”. W tym dniu Ministerstwo Obrony Narodowej zachęca wszystkich do wspólnego śpiewania i świętowania.


10 listopada, w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, w 34 miastach Polski odbędą się pikniki „Służymy Niepodległej”. Będzie to doskonała okazja żeby poznać współczesne Wojsko Polskie, ale także jego historię. W programie pikników jest m. in. prezentacja sprzętu wojskowego i wyszkolenia żołnierzy, kino frontowe, występy orkiestr wojskowych, żołnierska grochówka oraz wiele innych atrakcji. Pikniki w całej Polsce zakończy uroczysty Capstrzyk Niepodległości.

W imieniu 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu. Piknik „Służymy Niepodległej” odbędzie się  w niedzielę, 10 listopada br. na placu przy 5. BSP (ul. 29 Listopada 1).

 

Rozpoczęcie imprezy o godzinie 11.00. Do zobaczenia!

 

PIKNIK ZAPROSZENIE.png

 

 

Wspólnie uczcijmy 101. rocznicę odzyskania niepodległości! [FILM] ►

 

Publikacja: Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl