9 °C
×

Świetna gra SRS Czuwaj w meczu z AZS UW Warszawa

W sobotę 26 października br. przemyska hala sportowa była miejscem meczu piłki ręcznej. Drużyna SRS Czuwaj Przemyśl podejmowała u siebie piłkarzu AZS UW Warszawa. To z pewnością był jeden z najlepszych meczy przemyślan w dotychczas rozegranych w tym sezonie. Zakończył się on wynikiem 29:19 (15:12).

Świetna gra SRS Czuwaj w meczu z AZS UW Warszawa 29:19 (15:12) fot. R.Porada

Jeden z najlepszych występów piłkarzy ręcznych SRS Czuwaj Przemyśl, tak można podsumować sobotni (26.10.2019 r.) mecz, wygrany przewagą 10 bramek (29:19) z AZS UW Warszawa. Przemyślanie od pierwszych minut spotkania pokazali, że łatwo nie będzie. Podopieczni Michała Kubisztala już w pierwszej połowie doskonałą, przemyślaną grą udowodnili, że są w doskonałej formie i przygotowaniu taktycznym. Na szczególne uznanie zasługuje doskonała praca w bramce przez większą część meczu Pawła Sara, a także w końcowej fazie meczu Adriana Szczepańca. Pierwsza połowa meczu zakończyła się minimalną przewagą bo zaledwie dwóch bramek (15:12).

Druga połowa stała się właściwie potwierdzeniem doskonałego przygotowania przemyskich szczypiornistów. Piłkarze AZS UW Warszawa mieli wiele akcji pod bramką gospodarzy, ale doskonała obrona skutecznie blokowała ich ataki doprowadzając do przejęcia piłki. Mecz przebiegał z dość dużą przewagą bramkową przemyślan. Goście czuli, że pomimo usilnych starań doprowadzenie do równowagi, a później przewagi nie jest możliwe. Przyznać im trzeba, że zagrali ten mecz z ogromnym poświęceniem. Mecz zakończył się przewagą dziesięciu bramek dla SRS Czuwaj Przemyśl 29:19.

Był to mecz szóstej kolejki, następne spotkanie już 10 listopada br. (sobota godz. 17.00) życzymy, aby dobra passa towarzyszyła naszym szczypiornistom podczas meczu wyjazdowego, podczas którego będą podejmowani przez MKS Padwa Zamość.

Statystyki meczu:

SRS Czuwaj: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar – Kielar 0, Guzdek 1, Biernat 3, Stołowski 0, Kubik 1, Bajwoluk 2, M. Nowak 4, Pedryc 1, Kroczek 4, Kulka 2, Maciej Kubisztal 4, Michał Kubisztal 7, A. Nowak 0.
AZS UW Warszawa: Lender, Ner – Witkowski 3, Przybysz 5, K. Kwiatkowski 2, Baliga 0, Bulej 0, Słomiński 0, Szpejna 0, Praski 0, Steć 4, Zawadzki 3, Styczeń 0, Niemiec 1, Urbański 0, P. Kwiatkowski 1.
Sędziowali: Wojciech Bosak i Mirosław Hagdej (obaj z Sandomierza). Kary: SRS Czuwaj – 14 min; AZS UW Warszawa – 6 min. Czerwona kartka: Praski (39. – faul).

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl