15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert dla Psiej Wioski

W niedalekiej od Przemyśla Żurawicy powstaje niezwykłe miejsce dla bezdomnych zwierząt - Psia Wioska. Jej pomysłodawcy Centrum Adopcyjne Lecznicy "Ada" i doktor Radosław Fedaczyński realizują ten projekt także dzięki takim wydarzeniom jak koncerty inne wydarzenia kulturalne. Najbliższe z nich to koncert muzyki filmowej i musicalowej w wykonaniu zespołu Michelangelo Ensamble. Już dzisiaj organizatorzy zapraszają do Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej 30 listopada o godzinie 18.00.

Koncert odbywa się pod hasłem budowy RATUNKOWEGO DOMKU dla skrzywdzonych psów w ramach projektu Budujemy Psią Wioskę. Ratunkowy domek ma być bezpiecznym schronieniem i terapią duszy dla maltretowanych przez ludzi zwierząt. Całkowity dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazany na budowę jednego ratunkowego domku na Psiej Wiosce.

psia_wioska_koncert_baner.jpeg

Tego wieczoru wystąpią dla nas:
ZESPÓŁ MICHELANGELO ENSEMBLE w składzie:
Paweł Stuczyński - fortepian (aranżacje i prowadzenie koncertu) Anna Osowska- Kud - skrzypce
Marcin Ostrowski skrzypce (gościnnie)
Magdalena Nienartowicz - altówka
Wojciech Kud - wiolonczela Tomasz Borski -kontrabas

Solistka wieczoru
JOANNA DOBRAKOWSKA - mezzosopran

Zespół wykona największe szlagiery ze znanych filmów i musicali w klasycznej aranżacji. Przeniesiemy się w sentymentalną i niezapomnianą podróż. Wachlarz emocji wprost ze srebrnego ekranu.

psia_wioska_koncert.jpeg

publikacja: Witold Wołczyk

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 25-10-2019 12:39
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 25-10-2019 12:50