19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Raport z przesłuchania” - koncert Piotra Bukartyka z zespołem Ajagore już w listopadzie - ZAPROSZENIE

Z kolaboracji BUKARTYK / AJAGORE musiało powstać coś nietuzinkowego, a gdy dodamy do tego bezkompromisowy komentarz wobec otaczającej nas rzeczywistości, będziemy mieli do czynienia ze zjawiskiem absolutnie dziś na scenie niespotykanym. BUKARTYK / AJAGORE - Myślisz, Dumasz, Tańczysz... Świat opisywany przez Bukartyka, jego niezwykle osobisty i często ironiczny sposób kreowania rzeczywistości w piosence, od lat jest niezwykle bliski muzykom AJAGORE.

 

 

 

Zapraszamy!

Zamek Kazimierzowski* - wtorek, 26 listopada br. - godzina 19:00**

 

Bukartyk+Ajagore.jpeg

 

Spotkanie Artystów stanowi swego rodzaju raport o stanie współczesności, kondycji człowieka, który w niej żyje. Liryczna opowieść Bukartyka i jego poezja łączą się z niepowtarzalną ekspresją AJAGORE. W czasach, kiedy słowo się dewaluuje, a dźwięk staje się nic nieznaczącym tłem, spotkanie artystów przenosi słuchacza w świat głębokich doznań i wartości. Projekt Bukartyk / AJAGORE to efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka - znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości i muzyków grupy AJAGORE - instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy - od jazzu, rhythm'n'blues przez amerykański folk, country i nasze tradycje ludowe, którzy towarzyszą na co dzień w muzycznej wędrówce Grażynie Łobaszewskiej czy Jorgosowi Skoliasowi.

 

 

*Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
**Bilety w cenie 55 zł do nabycia w sklepie muzycznym „MUSICLAND” (ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz na Kupbilecik.pl)

 

Bukartyk.ajagore-do-internetu_835_x_1200.jpeg

 

Publikacja: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 24-10-2019 10:54
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 26-11-2019 09:44