3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyski Jarmark Bożonarodzeniowy tuż, tuż. Trwają zapisy dla sprzedawców!

1.jpeg

Jeszcze wczoraj mieliśmy za oknem piękne lato, a już dziś z niedowierzaniem patrzymy na kalendarz. Tak! Nadszedł już czas, w którym przygotowania do tegorocznego Przemyskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego nabierają tempa.

 

I (już niemal za chwilę) nad Rynkiem Starego Miasta znowu uniosą się zapachy i dźwięki najpiękniejszych ze świąt. Tymczasem zapraszamy wszystkich wystawców, rękodzielników, sklepikarzy i artystów do zgłaszania chęci uczestnictwa w naszej imprezie.

 

wreath-3019063_960_720.png

 

Jak co roku, gorąco zachęcamy Państwa, którzy posiadacie w swojej ofercie: bombki choinkowe, szopki, stroiki, wyroby ceramiczne, wyroby z siana, słomy, drewna, świece, szkło, biżuterię, świąteczne upominki, kartki, kalendarze i choinki oraz inne przedmioty związane z tematyką zimy i Świąt Bożego Narodzenia, do zgłaszania chęci uczestnictwa w tegorocznej imprezie.

 

Do współpracy zapraszamy również właścicieli stoisk gastronomicznych oferujących: potrawy z grilla, pierogi, uszka, gołąbki, domowe ciasta, drobne ciasteczka, pierniki, wędliny, sery, miody, grzańce galicyjskie itp.

 

 

 

 

Udział wystawców w jarmarku jest bezpłatny! Jednak w zamian oczekujemy pięknie ozdobionych stoisk wpisujących się w wystrój Rynku Starego Miasta oraz klimat zbliżających się świąt.

Dla potencjalnych wystawców przygotowane zostaną oświetlone namioty o wymiarach 6 m x 12 m, które  dodatkowo będą wyposażone w drewniane stoły. Na życzenie możliwe będzie dodatkowe, indywidualne podłączenie prądu.

 

 

- Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w piątek, 6 grudnia br. o godzinie 15.00 -

 

 

Ilość miejsc jest ograniczona!

W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo wyboru najatrakcyjniejszych dla charakteru wydarzenia propozycji.

 

fot_G_Karnas_14860.jpeg

 

Zapraszamy do kontaktu:

Urząd Miejski w Przemyślu

Wydział Promocji i Kultury

tel.: 16 678 54 84 w. 393

 

 

Wypełnione formularze zgłoszeniowe prosimy wysyłać na adres:

 

 

fot_G_Karnas_14820.jpeg

 

 

POBIERZ REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ►

DOCXREGULAMIN JARMARKU BOŻONARODZENIOWEGO.docx

DOCXformularz zgłoszeniowy Jarmark Bożonarodzeniowy.docx

 

 

2.jpeg

 

Publikacja: Agata Czereba

Zdjęcia: Grzegorz Karnas

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl