14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Śpiewamy Polskie Piosenki” – przeboje Anny Jantar, Andrzeja Zauchy, Moniki Brodki, Kayah czy Grażyny Łobaszewskiej na scenie przemyskiego Zamku

„Śpiewamy Polskie Piosenki” w wykonaniu studentów Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego to kolejna z wielu interesujących propozycji kulturalno-rozrywkowych Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki Zamek.

 

pckin-zamek.png


 

Już w piątek, 25 października br. o godzinie 19.00 ze sceny Zamku Kazimierzowskiego popłyną największe hity znanych, znakomitych polskich wykonawców. Program „Śpiewamy Polskie Piosenki” zawiera zarówno kompozycje współczesne, jak i te nieco starsze. Słuchacze będą mieli niepowtarzalną okazję przypomnieć sobie wiele wspaniałych, polskich kompozycji. Tego wieczoru na zamkowej scenie zabrzmią największe przeboje gwiazd polskiej muzyki popularnej, m in.: Anny Jantar, Andrzeja Zauchy, Moniki Brodki, Kayah czy Grażyny Łobaszewskiej. Usłyszymy m.in. takie utwory jak: „Czas nas uczy pogody”, „W korcu maku”, „Co zrobimy z tą miłością”, „Do diabła z przysłowiami”, „Nas nie rozdzieli”.

 

25-10-2019-śpiewamyy-polskie-piosenki-plakacik3_840_x_800.jpeg

 

Występ studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego to przedsięwzięcie, które jest efektem podpisanego porozumienia o współpracy pomiędzy Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK, a Wydziałem Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Każdy koncert jest opracowywany przez studentów pod czujnym okiem wykładowców klasy wokalistyki i wykonawstwa instrumentalnego. Jest to jeden z wielu koncertów, z którymi studenci pojawiają się na scenach Podkarpacia i nie tylko.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

- 25 października br. o godzinie 19.00 -

- Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego – WSTĘP WOLNY -

Bezpłatne wejściówki do odbioru w siedzibie PCKiN ZAMEK, Al. XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1, tel. 16 678 50 61 w. 23

(liczba miejsc ograniczona)

 

śpiewamy polskie piosenki plakat.jpeg

 

Publikacja: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 21-10-2019 15:44
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 23-10-2019 14:16