2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zajęcia Klubowe w WTZ

Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił nabór wystąpień samorządów powiatowych o przyznanie środków na realizację programu „Zajęcia Klubowe w WTZ”.

 

Nabór dotyczy zajęć klubowych, które odbywać się będą przez pełen rok realizacyjny (12 miesięcy) począwszy od 1 lutego 2020 r. do dnia 31 stycznia 2021 r.

 

logo PFRON nowe.png

 

Celem programu jest wsparcie osób niepełnosprawnych w utrzymaniu samodzielności i niezależności w życiu społecznym i zawodowym poprzez uczestnictwo w zajęciach klubowych prowadzonych przez Warsztaty Terapii Zajęciowej (WTZ).

 

Podmioty prowadzące Warsztaty Terapii Zajęciowej mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach ww. programu jako zorganizowanej formy rehabilitacji w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w terminie do dnia 21 listopada 2019 r.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl