-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Kolejny triumf Gladiatorów! Badmintoniści wrócili z VII Podkarpackiego Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych z workiem medali!

Młodzi Gladiatorzy triumfowali podczas VII Podkarpackiego Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych, który odbył się w Ropczycach.

10 października br. sześcioosobowa kadra Gladiatora wraz z trenerem Tomaszem Bandrowiczem wzięła udział w Podkarpackim Turnieju Badmintona Olimpiad Specjalnych. Najlepiej wypadli najmłodsi z Gladiatorów, którzy w swoich grupach sprawnościowych zdobyli złote medale.

 

badmionton (30).jpeg

 

Oto jak przedstawiają się wyniki końcowe zawodników z Przemyśla:


Złoty medal – Adam Maliczowski, Jakub Szpytman i Beata Wojdyła

Srebrny medal – Katarzyna Wojdyła

Brązowy medal – Iwona Wojdyła i Piotr Wojdyła

 

Wszyscy z wymienionych medalistów są uczniami Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Nr 1 w Przemyślu.

 

badmionton (2).jpeg

 

Równolegle do zawodów dzieci odbył się turniej badmintona dla trenerów. Spośród wszystkich chętnych, którzy przystąpili do rywalizacji najlepszy okazał się trener z Przemyśla (Tomasz Bandrowicz), który w drodze po złoty medal pokonał trenerów ze Stalowej Woli i Mrowli.

 

badmionton (3).jpeg

 

Zajęcia badmintona prowadzone są dzięki wsparciu finansowemu Fundacji PZU w ramach projektu "Zdrowa i bezpieczna rodzina z Gladiatorem".
Wyjazd na zawody sfinansowało Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Dzieci i Młodzieży Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. Marii Grzegorzewskiej w Przemyślu.

 

 

 

badmionton (34).jpeg

publikacja: Agata Czereba

zdjęcia: UKS Gladiator Przemyśl

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 11-10-2019 09:09
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 11-10-2019 09:18