14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wraca "Weekend za pół ceny"!

Ruszyły zapisy do 7. edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Jesienna edycja odbędzie się w weekend 22-24 listopada.

Celem akcji jest zachęcenie Polaków do podróżowania po kraju także w sezonie niskim. Uczestnicy mogą skorzystać ze zniżek w wysokości minimum 50%. Na akcji zyskuje także branża turystyczna i okołoturystyczna. W tym roku po raz pierwszy akcja promowana będzie wśród turystów zagranicznych!
Polska Organizacja Turystyczna oferuje wsparcie marketingowe dla partnerów akcji. Kampania prowadzona będzie zarówno w mediach społecznościowych, mediach tradycyjnych, a także w środkach transportu (m.in. filmy w pociągach Pendolino czy autobusach Polonus). Kampania będzie również prowadzona na rynkach zagranicznych!

weekend_za_pół_ceny.jpeg

Lubisz weekendowe wyjazdy?

Dzięki akcji skorzystasz z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę.* Listę Partnerów każdej z edycji przedstawiamy na około 2 – 3 tygodnie przed planowanym weekendem. Podróżuj po Polsce i odkrywaj piękno naszego kraju również w niskim sezonie!

Działasz w branży turystycznej lub okołoturystycznej?

Weź udział w akcji i wypromuj swoją ofertę hotelową, gastronomiczną, czy kulturową. W ten sposób zapewnisz sobie dodatkowe korzyści również poza głównym sezonem turystycznym. Przygotowując okazyjne oferty, dotrzesz do znacznie większej grupy turystów. Jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi działaniami w akcji, polub nasz fanpage na Facebooku.

Ogólnopolską akcję POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY zainicjowało Ministerstwo Sportu i Turystyki. Od pięciu edycji organizuje ją Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z MSIT.

Sprzedaż ofert rusza 30 października

Rejestracja partnerów trwa do 13 października - wystarczy wejść na stronę

www.polskazobaczwiecej.pl

weekend_za_pół_ceny_instrukcja.jpeg


Kontakt:
Joann Turek -
Tomasz Kempka -

publikacja: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 10-10-2019 10:51