22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyjątkowy recital w krasiczyńskim Zamku - zaproszenie

W imieniu Zamku w Krasiczynie serdecznie zapraszamy Państwa w niedzielę, 20 października br. o godzinie 17.00 na  recital piosenek w wykonaniu: Ewy Kuklińskiej/ Ewy Romaniuk oraz Julity Kożuszek przy akompaniamencie Dawida Ludkiewicza.

 

krasiczyn.jpeg

 

W programie znajdą się znane i lubiane piosenki, m.in.: „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Brunetki, blondynki”, utwory Agnieszki Osieckiej, czy znane przeboje z lat 20. i 30. ubiegłego wieku.

 


Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca. Wstęp wolny.

 

recital-kr-www (3).jpeg

 

Publikacja: Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl