20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zamkowe Zaduszki – muzyczne wspomnienie tych, co odeszli…- ZAPROSZENIE

Organizowane co roku przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki Zamek Zaduszki Muzyczne, jak żadne inne wydarzenie kulturalne, doskonale wpisują się w towarzyszący nam każdej jesieni - pełen wspomnień i refleksji czas. I dlatego, podobnie jak w latach ubiegłych, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w tym szczególnym wydarzeniu. Tym razem, w ramach „listopadowych wspominków” na scenie Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu wystąpią dla Państwa:

 

ZADUSZKI 2019 w PCKiN ZAMEK GŁ.jpeg

 

30 października (środa) o godzinie 19.00 – Jack Moore (Szymon Pejski, Bogdan Topolski, Łukasz Gorczyca i Tomek Dominik) w koncercie: Gary Moore Tribute Band

 

31 października (czwartek) o godzinie 19.00 - Koncert muzyki skrzypcowej i wykład o Zbigniewie Seifercie - Bartosz Dworak (skrzypce), Aneta Norek - Skrycka (wykład).

 

3 listopada (niedziela) o godzinie 19.00 – Muzycy kwartetu Proforma: Przemysław Lembicz i Marcin Żmuda w koncercie poświęconym pamięci Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego i Zbigniewa Łapińskiego – zatytułowanym „Raj”.

 

8 listopada (piątek) o godzinie 19.00 – High Definition Quartet w składzie: Mateusz Śliwa, Piotr „Pianohooligan” Orzechowski, Alan Wykpisz, Grzegorz Pałka i Igor Boxx, zagrają jazzową interpretację II części polskiego dramatu narodowego – „Dziady” Adama Mickiewicza.

 

15 listopada (piątek) o godzinie 11.00 oraz 18.00 – Teatr Wierszalin z Supraśla wystawi spektakl na podstawie III części „Dziadów” Adama Mickiewicza, pt. „Dziady – Noc Druga”.

 

22 listopada (piątek) o godzinie 19.00 na deskach przemyskiego Zamku w koncercie Mike Greene Band, wystąpią: Mike Greene, David Price oraz Przemek Cioch. Ich koncert zwieńczy tegoroczne Zaduszki Muzyczne na Zamku Kazimierzowskim.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Zamkowe Zaduszki 2019 w PCKiN ZAMEK.jpeg

 

Publikacja: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 04-10-2019 12:25
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 29-10-2019 12:38