-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wszystkie ręce na pokład! Głosujemy na projekty Budżetu Obywatelskiego!

Jeszcze tylko do najbliższej niedzieli, 6 października możecie oddawać głosy na wybrane przez siebie projekty przemyskiego Budżetu Obywatelskiego 2020! Wiemy, że wielu z Was już zagłosowało, za co ogromnie dziękujemy. Niemniej wszystkim, którzy jeszcze tego nie zrobili, przypominamy, iż na wybranie najbardziej interesującego projektu, zostało już bardzo mało czasu.

 

Prezydent Miasta Przemyśla, wychodząc naprzeciw tym wszystkim, którzy z różnych powodów nie zdążyli wziąć udziału w głosowaniu, postanowił ułatwić im to zadanie. W najbliższy weekend na przemyskim Rynku Starego Miasta – tuż przy budynku miejscowego magistratu, staną trzy infokioski, w których zainstalowano specjalną aplikację do oddawania głosów.

Zapraszamy więc do skorzystania z tej możliwości głosowania! Infokioski czekać będą na Państwa w sobotę od godziny 8.00 do godziny 20.00 i w niedzielę w godzinach 8.00 - 18.00.

 

Ponadto przypominamy, że swoje głosy możecie Państwo oddać w każdej chwili - za pośrednictwem naszej strony internetowej www.przemysl.pl - bezpośrednio ze swojego smartfonu lub komputera. Albo w formie tradycyjnej – papierowej – dostępnej do piątku (4 października) do godziny 15.30, a karty do głosowania oraz urna, do której należy je wrzucić, znajduje się w holu Urzędu Miejskiego (Rynek 1).

 

wszystkie ręce na pokład!.png

 

Tak więc – ogłaszamy pełną mobilizację! Wszystkie ręce na pokład! Nie ociągamy się! Głosujemy!

 

Wszak pamiętajcie… Warto poświęcić kilkanaście sekund, które pomogą wyłonić zwycięzców. A w tym wypadku – zwycięzcami jesteśmy my wszyscy – mieszkańcy Przemyśla!

 


 

Grafika informująca o głosowaniu w Budżecie Obywatelskim Miasta Przemyśla na 2020 rok.

 

Szanowni Państwo, poniżej znajdują się przyciski prowadzące do projektów w trzech kategoriach, na które mogą Państwo oddawać swoje głosy. Zgodnie z Regulaminem Budżetu Obywatelskiego mogą Państwo oddać jeden głos na jeden projekt w każdej z trzech kategorii.

 


Kategoria I Lista projektów
Kategoria II Lista projektów
Kategoria III Lista projektów

Publikacja: Agata Czereba

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 03-10-2019 14:04
Modyfikował: Rafał Porada | Data modyfikacji: 03-10-2019 15:22