22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mała – wielka zawodniczka. Aleksandra Makar pierwsza na Podkarpaciu!

29 września br. w Nowej Sarzynie odbył się 1 Grand Prix Podkarpacia Żaków. Podczas imprezy znakomicie spisała się Aleksandra Makar z Nurtu Przemyśl, która w pięknym stylu pokonała rywalki i… zwyciężyła w zawodach!

 

Ola, podopieczna trenera Zdzisława Bodnara, w drodze do pierwszego miejsca pokonała zawodniczki: w 1 rundzie - Weronikę Sapę z LZS Kąkolówka, w 2 rundzie - Martynę Ździebko UKS Krzemień Ustrzyki Dolne. W ćwierćfinale przemyślanka zwyciężyła z Viktorią Grochowską - reprezentantką KSTS Krosno. W półfinale Ola zmierzyła się (również zwycięsko) z Mileną Szarek – zawodniczką UKS Łęki Dukielskie. Natomiast w finale wygrała z Amelią Kramek z UKS Stalowa Wola.

 

IMG_20190929_171904.jpeg

 

Tym samym Aleksandra zakwalifikowała się na I GRAND PRIX POLSKI Żaczek i Żaków w tenisie stołowym, który odbędzie się w dniach 11-13 października br. w  Łaziskach Górnych (woj. śląskie).

 

 

Oli, jej rodzicom i trenerowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!

 

IMG_20190929_172027.jpeg

 

Publikacja: Agata Czereba

Zdjęcia: MLKS NURT Przemyśl

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl