10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Budżet Obywatelski Miasta Przemyśla 2020 - za 4 dni zamykamy głosowanie!

Drodzy Przemyślanie!

 

 

Głosowanie na projekty przemyskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 powoli dobiega końca.  Od 20 września br. każdy z nas może (a nawet powinien!) oddać swój głos na jeden projekt w każdej z trzech wymienionych niżej kategorii. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już wybrali i zagłosowali. A tym, którzy jeszcze tego nie zrobili – przypominamy: jeszcze tylko 4 dni dzielą nas do zamknięcia głosowania! W najbliższą niedzielę, 6 października okaże się, które z projektów zostaną zrealizowane. „Walka”, w której wygraną jest wcielenie w życie konkretnej inicjatywy toczy się jednak do samego końca. Każdy głos się liczy! On może zmienić kolejność!

 

Zachęcamy więc do poświęcenia kilkunastu sekund, które pomogą wyłonić zwycięzców. A w tym wypadku – zwycięzcami jesteśmy my wszyscy – mieszkańcy Przemyśla.

 

Publikacja: Agata Czereba


 

Grafika informująca o głosowaniu w Budżecie Obywatelskim Miasta Przemyśla na 2020 rok.

 

Szanowni Państwo, poniżej znajdują się przyciski prowadzące do projektów w trzech kategoriach, na które mogą Państwo oddawać swoje głosy. Zgodnie z Regulaminem Budżetu Obywatelskiego mogą Państwo oddać jeden głos na jeden projekt w każdej z trzech kategorii.

 


Kategoria I Lista projektów
Kategoria II Lista projektów
Kategoria III Lista projektów
Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 02-10-2019 14:03
Modyfikował: Sebastian Styś | Data modyfikacji: 03-10-2019 10:00