22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zakończono zbieranie ankiet konsultacyjnych dotyczących utworzenia Parku Kulturowego Starego Miasta Przemyśla

Szanowni Przemyślanie!

 

Uprzejmie informujemy, iż zakończyliśmy zbieranie ankiet konsultacyjnych dotyczących utworzenia Parku Kulturowego Starego Miasta Przemyśla.

Wszystkim Państwu, którzy wzięliście udział w badaniu, serdecznie dziękujemy za zainteresowanie i chęć wyrażenia swojej opinii na temat Parku Kulturowego Starego Miasta w Przemyślu. Ogromnie cieszymy się, że chcecie wpływać na to, w jaki sposób zmieniać się będzie najstarsza i najpiękniejsza część nadsańskiego grodu.

W chwili obecnej skupiamy się na analizie ankiet, które do nas trafiły. Niebawem poinformujemy Państwa o dalszych krokach dotyczących utworzenia Parku Kulturowego Starego Miasta Przemyśla.

 

PKSMP.jpeg

 

 

Publikacja: Agata Czereba

Zdjęcie: Grzegorz Karnas

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl