-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Bukiet Talentów” - – niezwyczajny, ekologiczny spektakl dla najmłodszych - ZAPROSZENIE

Czy kwiaty mogą uratować przyrodę? Tego dowiecie się już w piątek, 18 października w sali widowiskowej przemyskiego Zamku Kazimierzowskiego. Właśnie wtedy bowiem odbędzie się bezpłatny spektakl pt. „Bukiet Talentów” w wykonaniu Teatru Kultureska.

 

 

 

 

Na spektakle, które odbędą się w godzinach: 9.00, 10.30 i 12.00 zapraszamy uczniów klas I - III oraz dzieci w wieku przedszkolnym.

 

Zgłoszenia przyjmowane są w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Przemyślu.

►  nr tel.: 16 678 25 56 lub 16 675 20 58

e-mail: ,  *

 

*do wyczerpania wolnych miejsc. Ilość miejsc ograniczona.

 

 

„Bukiet Talentów” to wspaniały rozśpiewany interaktywny spektakl dla dzieci, pełen pięknej muzyki, ruchu i animacji. To 60 minut dobrej zabawy z pełnymi energii bohaterami spektaklu – Stokrotką, Różą i Kaktusem. Spektakl porusza ekologiczne tematy, takie jak: recykling, segregacja odpadów i prawidłowe nawyki ekologiczne. Dzieci w śpiewający sposób powtórzą zasady segregacji i nauczą się, jakie surowce możemy ponownie przetwarzać. Kwiaty pokażą najmłodszym, jak żyć ekologicznie i jak dobrze się bawić! Przedstawienie przygotowane jest w konwencji show, pełnego muzyki, zabaw i interakcji z dziećmi. W spektaklu wykorzystywane są tylko autorskie utwory muzyczne Teatru Kultureska.

 

kwiaty1.jpeg

 

Publikacja: Agata Czereba

Zdjęcia: kultureska.pl

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 01-10-2019 10:58
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 01-10-2019 11:02