-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie w sprawie poprawy jakości usług komunikacji miejskiej - ZAPRASZAMY!

W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla zapraszamy Państwa w czwartek, 3 października br. o godzinie 16.00 na spotkanie z przedstawicielami wrocławskiej firmy Trako. Firma ta specjalizuje się w realizacji koncepcji i projektów z zakresu publicznego (jak również komercyjnego) transportu zbiorowego na terenie całej Polski. Eksperci współpracujący z Trako zajmują się m.in. przygotowywaniem planów transportowych oraz wieloletnich planów inwestycyjnych związanych z komunikacją pasażerską. Świadczą również usługi doradcze w zakresie dynamizowania miejskich systemów transportowych.

 

MZK fot. Agata Czereba (1).jpeg

 

Czwartkowe spotkanie będzie miało charakter otwarty. Jest ono pokłosiem przeprowadzonych na zlecenie Prezydenta Miasta Przemyśla badań dotyczących bieżącego funkcjonowania systemu komunikacji w Przemyślu, na podstawie których  firma Trako sporządziła  kompleksowe opracowanie dot. optymalizacji układu tras, rozkładów jazdy i taryfy opłat  przemyskiej komunikacji  miejskiej.

 

Uczestnicy spotkania zapoznają się z koncepcją zmian, jakie mają być wdrożone w przedmiotowym zakresie. Wprowadzone rozwiązania mają wpłynąć na znaczną poprawę jakości funkcjonowania systemu transportu publicznego naszego miasta, przede wszystkim za sprawą m.in.  długo oczekiwanej przez mieszkańców gruntownej reformy rozkładów jazdy, dostosowującej się w optymalny sposób do ich potrzeb przewozowych oraz za sprawą wprowadzenia bardziej przejrzystej a zarazem korzystniejszej dla pasażerów -  taryfy biletowej.

 

Zapraszamy!

 

czwartek – 3 października 2019 r. - godzina 16.00 – Urząd Miejski w Przemyślu (Rynek 1, I piętro, „duża” sala obrad)

 

trako.png

 

 

publikacja/zdjęcie: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 30-09-2019 09:51
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 30-09-2019 10:00