12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Utrudnienia w ruchu podczas "Przemyskiej Piątki dla Hospicjum"

utrudnienia w ruchu.jpeg
Na ulicach Przemyśla w najbliższą niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu - będą one związane z biegiem ulicznym „Przemyska Piątka dla Hospicjum”.

 

Niektóre ulice będą nieprzejezdne!

 

 

W niedzielę, 29 września br. w Przemyślu odbędzie się bieg uliczny pn.„Przemyska Piątka dla Hospicjum”. W imprezie udział zapowiedziało kilkuset miłośników biegania. Organizacja tak dużej imprezy wiąże się z utrudnieniami w ruchu pojazdów w niektórych częściach miasta.


Bieg rozpocznie się o godzinie 14:00 z Rynku (start). Następnie uczestnicy przebiegną ulicami: Kościuszki, Mostem Orląt Przemyskich, następnie przez Plac Konstytucji w ulicę Krasińskiego, ulicami: Racławicką, 22 Stycznia, Jana Pawła II, Rzeczną, Grunwaldzką i dalej ulicami Św. Jana oraz 3-go Maja do Placu Konstytucji, na Most Orląt Przemyskich, ulicą Kościuszki, aż do mety, która znajdować się będzie w Rynku Starego Miasta.

 

fot. Agata Czereba (59).jpeg

 

 

W trakcie biegu fragmenty ulic będą wyłączone z ruchu pojazdów. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przemyskiej komendy.

 

 


Apelujemy do zmotoryzowanych o ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. 

 

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

 

 

 

 

 

 

Publikacja/zdjęcie: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 27-09-2019 13:30
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 27-09-2019 13:37