12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Utrudnienia w ruchu podczas "Przemyskiej Dychy"

W najbliższą niedzielę, 22 września w Przemyślu odbędzie się „VII Przemyski Bieg Uliczny - Przemyska Dycha” oraz Mini Dyszka. W imprezie swój udział zapowiedziało kilkuset miłośników biegania. Organizacja tak dużej imprezy wiąże się z utrudnieniami w ruchu pojazdów w niektórych częściach miasta, niektóre ulice będą nieprzejezdne.

utrudneinia w ruchu.jpeg

Bieg główny rozpocznie się o godzinie 11 z Rynku 1 (przy Urzędzie Miejskim) i będzie przebiegał ul. Kościuszki, ul. Jagiellońską, Wybrzeżem Wilsona, przez Rondo Ofiar Wołynia, ul. Brudzewskiego, ul. Rzeźniczą, ul. Rodziny Bystrzyckich, Aleją Solidarności, ul. Wincentego Pola, ul. Czarnieckiego, ul. Kamienny Most, ul. Sportową, ul. Wybrzeże Wilsona, ul. Jagiellońską, przez Most Orląt Przemyskich, ul. Krasińskiego, ul. Racławicką, ul. 22 Stycznia, ul. Jana Pawła II, ul. Rzeczną, ul. Grunwaldzka, przez Most Orląt Przemyskich, ul. Kościuszki na Rynek.

W trakcie biegu fragmenty ulic będą wyłączone z ruchu pojazdów. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przemyskiej komendy. Apelujemy do zmotoryzowanych o ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. 

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

publikacja: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 19-09-2019 14:07