17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zostań wolontariuszem Festiwalu WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie

Poszukiwani wolontariusze do tegorocznej edycji Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie, który odbędzie się w Przemyślu w dniach od 4 do 6 października 2019 r.

 

1185x486 bez dużego napisu.jpegOrganizatorzy festiwalu zapraszają wszystkich chętnych do współpracy. Wolontariusze będą m.in.: opiekować się gośćmi festiwalu, pomagać przy obsłudze widzów i projekcji. Wszystkie szczegóły zostaną omówione na spotkaniu informacyjnym i szkoleniu dla wolontariuszy. Każdy wolontariusz otrzyma dyplom poświadczający wsparcie festiwalu.

► Aby zostać wolontariuszką/wolontariuszem festiwalu Watch Docs w Przemyślu lub uzyskać więcej informacji wystarczy napisać na adres: . Zapraszane są osoby dorosłe, uczniowie i studenci. Wiek i płeć nie grają roli.

Organizatorzy wydarzenia czekają na zgłoszenia do 20 września br. Po zakończeniu naboru wszystkim zainteresowanym zostanie podany termin spotkania informacyjnego i szkolenia.

 

Watch Docs.jpegInformacja o festiwalu
Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie gromadzi każdego roku w całej Polsce w różnych miejscowościach około 70 000 widzów chcących zapoznać się z bardzo dobrym filmem dokumentalnym, pokazywanym na wielu zagranicznych festiwalach.
WATCH DOCS to jedna z dwóch największych imprez filmowych na świecie o takiej tematyce.
Szczegółowy program festiwalu w Przemyślu: https://www.facebook.com/events/945682675782145/

 

1185x486 bez dużego napisu.jpeg

 

publikacja: Agata Czereba

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 16-09-2019 12:40
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 16-09-2019 12:47