9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Poranek WNET z Przemyśla

O sprawach ważnych i ważniejszych. O budowie Via Carpatia, która ma być szansą na szybszy rozwój miasta. O młodych ludziach, którzy w poszukiwaniu szans na lepszą pracę i rozwój osobisty wybierają życie w większych miastach. O 500+ i demografii oraz o wielu innych istotnych dla Przemyśla  i jego mieszkańców tematach, mówili dziś o świcie na antenie Radia Wnet Wojciech Bakun - Prezydent Miasta Przemyśla, z którym rozmawiał redaktor Aleksander Wierzejski.

 

WNET_fot. Agata Czereba (3).jpeg

 

Tuż po godzinie 7.00, ze studia ulokowanego w samym sercu naszego miasta, słuchaczy rozgłośni przywitał Prezydent Miasta. Tuż po nim o urokach nadsańskiego grodu, jego historii i atrakcjach turystycznych opowiedzieli Karol Kicman – przewodnik PTTK Oddział w Przemyślu oraz wybitny historyk wojskowości, nauczyciel w I LO - dr Lucjan Fac. Obok wymienionych, gośćmi poranka WNET byli: Bogdan Rzońca – eurodeputowany, Władysław Teofil Bartoszewski - polski historyk, doktor antropologii, wykładowca akademicki i Paweł Bobołowicz - korespondent Radia WNET na Ukrainie.

 

WNET_fot. Agata Czereba (4).jpeg

 

Ekipa Radia WNET zapamięta wizytę w Przemyślu na dłużej. I nie stanie się tak tylko z powodu ciekawych rozmów i mile spędzonych chwil, ale również dlatego, że właśnie tutaj – podczas nadawania porannej audycji „spadła” na nich radosna nowina, o otrzymaniu koncesji na nadawanie we Wrocławiu. Do tej pory można było ich usłyszeć w Warszawie i Krakowie. Teraz… Pora na Przemyśl! ;-)

 

Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za odwiedzenie miasta nad Sanem i zapraszamy ponownie!

 

 

 

 

Włącz RADIO WNET

 

WNET_fot. Agata Czereba (6).jpeg


tekst i zdjęcia: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 13-09-2019 12:06
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 13-09-2019 15:56