4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

BO11 Przemyski Festiwal Teatralny „InspiRACJE”

Wnioskodawca: Rafał Paśko

Kwota zadania: 5 000,00 zł

Opis zadania:

Celem projektu jest przygotowanie i przeprowadzenie festiwalu teatralnego dla młodzieży pod nazwą Przemyski Festiwal Teatralny „InspiRACJE”.
Z przeprowadzonych rozmów z młodzieżą zauważono, że teatr inspiruje i skupia wokół przestrzeni teatralnej coraz więcej młodych ludzi. Projekt opiera się na zaangażowaniu młodzieży w stworzenie i przeprowadzeniu przedsięwzięcia. Zostaną stworzone zespoły, które będą się zajmować planowaniem i realizacją. Festiwal ma zachęcić uczestników do podejmowania działań w przestrzeni teatralnej.  Wydarzenie jest bezpłatne, otwarte dla każdego.
 

Opublikował: Maciej Wolański | Data publikacji: 11-09-2019 14:49
Modyfikował: Maciej Wolański | Data modyfikacji: 20-09-2019 09:37
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl