6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Another Pink Floyd zagrali na przemyskim Rynku [fotogaleria]

Zapowiadane od wielu miesięcy najważniejsze wydarzenie muzyczne tego roku niestety już za nami. Another Pink Floyd porwali publiczność nieśmiertelną muzyką z niezapomnianego albumu "The Wall", który ukazał się w listopadzie 1979 roku. Koncert był swoistym hołdem dla legendarnej grupy i przesłania, które ta płyta zawierała.

Dobrą wiadomością dla tych, którzy zgromadzili się na przemyskim, ściśle wypełnionym ludźmi Rynku, a także dla tych, którzy nie mogli dotrzeć na koncert, jest informacja przekazana przez organizatorów, że materiał z wydarzenia znajdzie się na płycie DVD. Another Pink Floyd, który zagościł w naszym mieście 8 września od ponad 10 lat wykonuje utwory Floydów na największych scenach w naszym kraju i za granicą. Genialna muzyka została okraszona fragmentami równie kultowego filmu Alana Parkera pod tym samym tytułem oraz wizualizacjami.

PF_1.jpeg

Zespół przyzwyczaił fanów Floydów do niesamowicie wiernych interpretacji muzyki Pink Floyd. Poprzednie rocznicowe koncerty wydania albumów The Dark Side of The Moon czy Animals gromadziły setki niesamowicie zadowolonych widzów na koncertach. Podobnie był tym razem podczas koncertu w Przemyślu.

PF_16.jpeg

W projekcie wśród muzyków rockowych wystąpi również przemyski chór młodzieżowy Vox Iuventum oraz młody muzyk Jacek Łaskarzewski rozpoczynający to dzieło.

PF_14.jpeg

 

 

zdjęcia i publikacja: Witold Wołczyk

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl