2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przemyska Giełda Staroci – prawdziwy raj dla kolekcjonerów

Wszystkich, którzy cenią sobie dawne rzemiosło, uwielbiają różnego rodzaju bibeloty oraz styl vintage zapraszamy na kolejną edycję Przemyskiej Giełdy Staroci – czyli na zupełnie niezwyczajny pchli targ, na którym pośród pozornie bezwartościowych starych mebli, książek, lamp, porcelany czy obrazów każdy miłośnik przedmiotów z duszą z łatwością wyłowi prawdziwe perły minionej epoki.

 

09.2019 gł.jpeg

 

Do zobaczenia w niedzielę, 15 września br. w I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu (ul. Słowackiego 21). To właśnie tam w godzinach od 7.00 do 13.00 kolekcjonerskie stoły uginać się będą pod wpływem bezcennych pamiątek z przeszłości. 

 

Zapraszamy!

 

 

09.2019.jpeg

 

publikacja: Agata Czereba

 

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 09-09-2019 15:35
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 09-09-2019 15:38
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl