6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

54. Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Przemyślu [fotogaleria]

Pogoda dopisała organizatorom - przemyskiemu oddziałowi Związku Kynologicznego w Polsce - i zwiedzającym podczas 54. Krajowej Wystawy Psów Rasowych, która odbyła się jak zwykle na stadionie MKS Polonia. W niedzielę 8 września 400 psów ze 100 ras wzięło udział w licznych konkurencjach, a każdy wraz ze swoimi właścicielami chciał się zaprezentować jak najlepiej. Wydarzenie swoim patronatem objął Prezydent Miasta Przemyśla.

pies_30.jpeg

W programie imprezy znalazły się między innymi konkurs „Dziecko i pies” oraz konkurs „Młody prezenter”, sędziowie wybierali najpiękniejszego psa wystawy, najpiękniejszego psa Oddziału Przemyśl i najpiękniejszego Psa Ras Polskich. Dla najmłodszych podziwiających psie piękności przygotowano atrakcje, które nie pozwoliły im się nudzić w oczekiwaniu na rozstrzygnięcie wystawowych konkurencji.

pies_1.jpeg

Organizatorzy zapowiedzieli także, że w przyszłym roku wystawa będzie miała status międzynarodowej.

 

 

zdjęcia i publikacja: Witold Wołczyk

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl