6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki naboru uzupełniającego deklaracji do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” - Poddziałanie 3.3.1 RPO WP (kotły gazowe i kotły na biomasę)

Poniżej prezentujemy ostateczne listy rankingowe w ramach przeprowadzonego naboru uzupełniającego budynków zakwalifikowanych do udziału w projekcie pt. „Ekologiczny Przemyśl - wymieniamy źródła ciepła” oraz budynków znajdujących się na liście rezerwowej w zakresie Poddziałania 3.3.1 RPOW WP na lata 2014-2010 (kotły gazowe i kotły na biomasę).

 

PDFLista rankingowa budynków kotły na gaz.pdf - pobierz plik

PDFLista rankingowa budynków kotły na biomasę.pdf - pobierz plik

 

Do projektu zakwalifikowanych zostało łącznie:

  • 26 budynków w zakresie dostawy i montażu kotłów na gaz
  • 6 budynków w zakresie dostawy i montażu kotłów na biomasę

 

Informujemy, że w przypadku budynków w zakresie kotłów na gaz, które znajdują się na liście rezerwowej będzie istniała możliwość zakwalifikowania się do projektu wyłącznie w przypadku rezygnacji z udziału w projekcie budynku zakwalifikowanego.

 

Dla właścicieli budynków zakwalifikowanych do udziału w projekcie do połowy września br. zostaną przygotowane umowy uczestnictwa i wysłana zostanie korespondencja z prośbą o dokonanie wpłaty I transzy wyliczonego wkładu własnego.

 

 

baner_ekologiczny.jpeg

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl