13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W niedzielę koncert Another Pink Floyd. Będą dodatkowe parkingi i nieznaczne utrudnienia w ruchu

Już w najbliższą niedzielę, 8 września o godzinie 20.45 na przemyskim Rynku rozpocznie się jedno z największych nadsańskich wydarzeń muzycznych tego roku. W samym sercu naszego miasta wystąpią znakomici muzycy z Another Pink Floyd, którzy zagrają utwory z kultowego albumu The Wall – zespołu Pink Floyd.

 

another.jpeg

 

W związku z powyższym w okolicach przemyskiej Starówki wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu. Kierowcy mogą spodziewać się niewielkich zmian na:

 

  • skrzyżowaniu ulic Wodnej i Ratuszowej – od 6 do 8 września będzie obowiązywał tam zakaz ruchu w obu kierunkach

 

  • parkingu przy ulicy Mostowej – w niedzielę, 8 września będzie obowiązywał na nim całkowity zakaz zatrzymywania się

 

another fot..jpeg

 

Kierowcy!

Urząd Miejski we współpracy z Przemyską Biblioteką Publiczną przygotował dla zmotoryzowanych mieszkańców naszego miasta oraz turystów biorących udział w wydarzeniu dodatkowe (bezpłatne) parkingi. Zachęcamy do pozostawienia swojego auta w jednym z niżej wymienionych miejsc:

 

Czekają na Was:

  • parking znajdujący się na terenie Przemyskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Grodzkiej 8 ► ZOBACZ NA MAPIE (czynny 8 września br. w godzinach 10.00 – 24.00)

 

  • parking Urzędu Miejskiego mieszczącego się przy ul. Wodnej 11 (za budynkiem) ► ZOBACZ NA MAPIE (czynny 8 września br. w godzinach 10.00 – 24.00)

 

 

2.jpeg

 

 

publikacja: Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl