6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Już 26. raz Przemyśl zaprasza do Sprzątania Świata

Co roku - wraz z początkiem jesieni zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji Sprzątanie Świata. Trzydniowe wydarzenie, które tym razem odbędzie się  20, 21 i 22 września, będzie przebiegać pod hasłem: „Nie śmiecimy – sprzątamy - zmieniamy”. To już 26. edycja tej szlachetnej i jakże potrzebnej akcji.

 

Wszyscy chcielibyśmy, aby nasze otoczenie było piękne, czyste i pachnące. Tak więc… Zacznijmy od prostych działań, dzięki którym nie będziemy tworzyć niepotrzebnych odpadów, stańmy się bardziej odpowiedzialnymi konsumentami i zmieniajmy nasze nawyki na bardziej przyjazne środowisku!

 

sprzątanie świata.jpeg

 

► My - zapewniamy worki na odpady, jednorazowe rękawiczki oraz plakaty!

 

Zgłoszenia do udziału w akcji przyjmowane są do piątku, 13 września br. w  Wydziale  Gospodarki Komunalnej  i Ochrony Środowiska pod numerem telefonu 16 6752058 lub 16 6782556 oraz mailem wysłanym na adres: lub  .

 

 

Zapraszamy do udziału!

 

 

plakat-akcji-ssp-2019-m.png

 

publikacja: Agata Czereba

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl