8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

110 lat Miejskiego Klubu Sportowego „Polonia” Przemyśl

W najbliższy piątek, 6 września, działacze, zawodnicy i sympatycy MKS „Polonia” Przemyśl rozpoczną obchody 110. rocznicy istnienia Klubu.

 

MKS gł.jpeg

 

Dwa dni, 6 i 7 września, trwać będą uroczystości związane z 110-leciem Miejskiego Klubu Sportowego „Polonia” Przemyśl. Obchody rozpocznie msza święta w przemyskiej Bazylice Archikatedralnej (początek mszy o godzinie 15.30). Zaraz po nabożeństwie, czyli o godzinie 17.00, goście wydarzenia zaproszeni zostaną do Przemyskiej Biblioteki Publicznej (ul. Grodzka 8), na konferencję, podczas której lokalni historycy opowiedzą o przeszłości jednego z najstarszych sportowych klubów w południowej Polsce.

 

MKS plakat.jpeg

 

W sobotę (7 września) w samo południe, na miłośników Miejskiego Klubu Sportowego „Polonia” Przemyśl czekać będzie niespodzianka w postaci jubileuszowego meczu, który zawodnicy IV-ligowej Polonii rozegrają z drużyną Wisły Kraków. „Biała Gwiazda” aż trzynaście razy zdobyła tytuł piłkarskiego mistrza Polski.

 

MKS.jpeg

 

Bilety na jubileuszowy mecz przyjaźni można nabyć jeszcze do jutra (do 6 września br.) w siedzibie przemyskiego Klubu (przy ul. Sanockiej 8). W dniu meczu kasy będą nieczynne.

 

 

 

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

 

MKS plakat.jpeg

MKS.jpeg

 

 

tekst: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 05-09-2019 10:16
Modyfikował: Agata Czereba | Data modyfikacji: 05-09-2019 10:30