4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przed nami wielkie święto królowej sportu - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w lekkiej atletyce już w tę sobotę

W  najbliższą  sobotę,  7  września, na ośmiu stadionach naszego kraju młodzi lekkoatleci z całej Polski wezmą udział w eliminacjach do Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski w kategorii młodzików (roczniki  2004 – 2005). Jeden z turniejów eliminacyjnych rozegrany zostanie na stadionie szkolnym im. Jarosława  Kłymińskiego w Przemyślu. W wydarzeniu weźmie udział 250 lekkoatletów z Podkarpacia i  Małopolski.

 

 

Zapraszamy wszystkich miłośników „królowej sportu” w  sobotę, 7  września (w godzinach od 13.00 do 18.00 ) na stadion przy ul. Dworskiego  98. Wstęp wolny.   

 

 

Organizatorami imprezy są: Podkarpacka Federacja Sportu, Podkarpacki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki, UKS Tempo 5.

 

Afisz.jpeg

 

publikacja: Agata Czereba

Opublikował: Agata Czereba | Data publikacji: 03-09-2019 12:30
|
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl