16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Stowarzyszenie Opieki Paliatywnej i Hospicyjnej w Przemyślu

PODSTAWOWE INFORMACJI O ORGANIZACJI
Adres: ul. Wodna 13, 37-700 Przemyśl
tel.: (0-16) 678-66-52
e-mail: brak

Przedstawiciel władz organizacji:Prezes Barbara Różycka

DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZACJI
Główne obszary działania:Pomoc społeczna, działalność charytatywna, ochrona zdrowia, rehabilitacja.

Cele statutowe: Celem stowarzyszenia jest niesienie bezinteresownej pomocy lekarskiej, pielęgniarskiej i duszpasterskiej, osobom cierpiącym z powodu chorób nieuleczalnych, charakteryzujących się przewlekłym bóle.
Stowarzyszenia organizuje opiekę domową chorym, prowadzi hospicja dla nieuleczalnie chorych, przygotowuje wolontariuszy do opieki nad terminalnie chorymi. Prowadzi działalność edukacyjną wobec rodzin sprawujących opiekę. Dostrzega i zaspokaja religijne potrzeby człowieka chorego. Współpracuje z ośrodkami medycznymi i naukowymi oraz z instytucjami i fundacjami w zakresie pomocy chorym.
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl