20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie partnerów do udziału w programie Przemyska Karta Seniorów

Przemyska Karta Seniora

 

Informacja dla firm pragnących zostać Partnerem Programu „Przemyska Karta Seniora”

 

Szanowni Przedsiębiorcy!

Uprzejmie informuję, że na terenie miasta Przemyśla został wdrożony Program „Przemyska Karta Seniora”. W związku z tym zapraszam Państwa  do współpracy, wierząc, że udział w nim zwiększy grono Państwa klientów, a także wzmocni wizerunek i zaufanie do firmy.

Program „Przemyska Karta Seniora” skierowany jest do osób powyżej 60 roku życia. Jego głównym celem jest wsparcie aktywności seniorów zamieszkałych na terenie miasta Przemyśla, umożliwiając im stworzenie sprzyjających  warunków do życia społeczno – gospodarczego, a także ułatwienie dostępu m. in. do kultury, sportu i rozrywki.

Partnerem programu „Przemyska Karta Seniora” może zostać każdy, kto pragnie wesprzeć seniorów z terenu miasta Przemyśla w formie oferowanych ulg, zniżek i specjalnych usług.

Każdy kto chce zostać Partnerem, może przystąpić do udziału w Programie w dowolnym czasie i na dowolny okres. Partner sam określa wysokość ulg, zniżek lub zakres specjalnych usług.

Aby zostać Partnerem Programu „Przemyska Karta Seniora” konieczne będzie –  wypełnienie deklaracji – wniosku o przystąpienie do Programu w charakterze Partnera z propozycją oferowanych ulg. Zwrotnie zostanie Państwu dostarczone Porozumienie dotyczące partnerstwa w Programie, przygotowane na podstawie danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym oraz materiały do oznakowania miejsca prowadzenia działalności gospodarczej.

Informacje o  Programie będą Państwo mogli zamieszczać we wszelkich wydawanych przez siebie materiałach promocyjno – reklamowych. Również w materiałach informacyjnych dotyczących Programu. Dodatkowo na stronie internetowej miasta www.przemysl.pl,  znajdzie się informacja o  Państwa udziale w Programie i rodzaju udzielanych zniżek.

Przystąpienie do Programu pozwoli Państwu pozyskać nowych klientów, zwiększyć rozpoznawalność oraz kształtować wizerunek podmiotu przyjaznego seniorom.

Liczę, że przyjmą Państwo z  zainteresowaniem  niniejszą propozycję. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 16 678 48 86 lub pisząc na adres

 

 Zapraszam do współpracy   

Prezydent Miasta Przemyśla
Wojciech Bakun

 

 

DOCXPorozumienie z Partnerem Programu Przemyska Karta Seniora.docx
DOCXFormularz zgłoszeniowy Przemyska Karta Seniora.docx
 

 

Opublikował: Łukasz Palko | Data publikacji: 23-08-2019 13:20
Modyfikował: Łukasz Palko | Data modyfikacji: 12-02-2020 12:42